Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warszawa

+48 22 290 29 09

biuro@serwis-udt.pl

Pn-nd: 8:30 – 16:00, 17:00 - 23:00

Poniedziałek-Niedziela 8:30 - 16:00, 17:00 - 23:00
Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warszawa

Nie wiesz jak zachować się w czasie pożaru? zapisz się na nasz kurs!

Nie wiesz jak zachować się w czasie pożaru? zapisz się na nasz kurs!

Bardzo ważne jest, abyśmy umieli zachować się w sytuacji, gdy zagraża nam niebezpieczeństwo w postaci pożaru. Co robić? Gdzie uciekać Czego unikać i czego absolutnie nie robić?  

Dlaczego świadomość tego, co powinniśmy zrobić w czasie pożaru jest tak ważna?  

świadomość podczas wybuchu pożaru

Zasady postępowania w przypadku pożaru różnią się od siebie w zależności od miejsca i przyczyny pożaru. Inaczej należy się zachować, gdy pożar wybuchnie w mieszkaniu, a inaczej w przypadku lampek choinkowych, a jeszcze inaczej, gdy znajdujemy się w miejscu pracy.  

Odpowiedzi na te pytania są bardzo proste, ale pod wpływem emocji i strachu zdarza się, że o nich nie pamiętamy. Dobrym pomysłem może być usystematyzowanie i doszkolenie tej wiedzy. Uczestnictwo w oferowanym przez nas kursie może pomóc uratować Ci życie i dodatkowo nauczyć Cię, jak uratować je komuś innemu. Głęboko wierzymy, że po udziale w naszych zajęciach będziesz bardziej świadomy i odpowiedzialny.  

Jeśli dalej zastanawiasz się, czy wziąć udział w naszym szkoleniu przeciwpożarowym, zastanów się czy potrafisz prawidłowo użyć gaśnicy? Czy jesteś pewien, że Twoi pracownicy potrafią z niej prawidłowo korzystać? Umiejętność korzystania ze sprzętu pomocniczego, może bardzo ograniczyć niebezpieczeństwo i co za tym idzie, również straty materialne.  

Według ekspertów, 80% pożarów w zakładach pracy nie doszłoby do skutku, gdyby pracownicy potrafili obsługiwać podręczny sprzęt gaśniczy i byli odpowiednio przeszkoleni w tym zakresie.  

Dlatego nie czekaj, zgłoś się do nas już dziś, zapewnij najwyższe bezpieczeństwo sobie, swoim pracownikom i całej swojej firmie!  

Co oferujemy na naszym szkoleniu?  

Organizujemy szkolenia przeciwpożarowe wstępne, dzięki którym uczestnicy będą mogli lepiej poznać zasady, które obowiązują, jeśli mamy do czynienia z pożarem. Jak zapewnić bezpieczeństwo sobie i w miarę możliwości innym? Kurs zapewnię kompleksową wiedzę w tym zakresie.  

o czym mówimy na szkoleniu 

Oprócz szkolenia wstępnego dla nowych pracowników, w naszej ofercie dostępne są również szkolenia okresowe, które co jakiś czas uzupełniają wiedzę pracowników i aktualizują ją, jeśli zachodzi taka potrzebna.  

Oba szkolenia składają się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej.  

Jakie tematy poruszamy na szkoleniu?  

Informacje na temat zagrożenia pożarowego na stanowisku pracy;  
Przedstawienie instrukcji pożarowej zakładu pracy;  
Przekazanie informacji na temat rozmieszczenia sprzętu pożarowego;  
Zasady oznakowani ewakuacyjnego i pożarowego;  
Prowadzenie ewakuacji oraz procedur alarmowych;  
Zasady obsługi podręcznych sprzętów gaśniczych;  
Udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym.  

W zależności od chęci zleceniodawcy, cały program zajęć i tematyka jest dobierana indywidualna do zasygnalizowanych potrzeb. Nie wszystkie punkty z listy muszą być omówione podczas kursu, mogą natomiast zostać zastąpione innymi. Dzięki takiemu dopasowaniu, dostarczamy uczestnikom wiedzę, która jest im potrzebna w danym miejscy pracy oraz poza nią.  

Oprócz wiedzy teoretycznej, oferujemy ćwiczenia praktyczne i pokazy, dzięki którym możemy zwizualizować naszym uczestnikom to o czym opowiadamy.  

Wyróżniamy się elastycznością, rzetelnością i zaangażowaniem w to, co robimy. Zależy nam, aby każdy kto zaufa nam i weźmie udział w kursie, był zadowolony i prawdziwie usatysfakcjonowany. Ukończenie kursu i zakończenie zajęć oznacza przyznanie certyfikatu każdemu obecnemu na kursie.  

Dlaczego właśnie my?  

Zajmujemy się szkoleniami od kilkunastu lat, jesteśmy liderami w swoim fachu. Znamy naszych klientów, wiemy czego potrzebują, a to oznacza, że programy naszych kursów są stale odnawiane i przystosowywane tak, aby dawała jak najwięcej satysfakcji i wiedzy. Mamy bogaty asortyment w postaci nowoczesnych sal zajęciowych oraz wyposażenia, które spełnia wszystkie wymogi i pozwala prowadzić zajęcia na jak najwyższym poziomie.  

Zajęcia organizowane są w naszych oddziałach, które znajdują się w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej, itd., ale nasza elastyczność pozwala nam dojechać w dowolne miejsce, które będzie Ci odpowiadało. Może być to zakład pracy, sala szkoleniowa lub jakiekolwiek inne miejsce, w którym będzie mógł odbyć się kurs.  

Gdzie można nas znaleźć?  

Strażak gasi pożar

Na naszej stronie internetowej, w spisie kursów można bez problemu odnaleźć taki, który interesuje Cię najbardziej. Zajęcia prowadzone są cyklicznie. Serdecznie zapraszamy do zapisów! 

Cena szkoleniaCena za kurs w dużej mierze zależy od tego, ile osób będzie brało w nim udział. Jeśli mamy do czynienia z dużą grupą, bardzo chętnie udzielamy rabatów, a cena podlega negocjacjom. 

Dokładne wyceny i kwoty podajemy indywidualnie tak, aby dobrać cenę najbardziej adekwatnie jak tylko można. Staramy się, aby cena była równie atrakcyjna jak nasze kursy.  

Nie czekaj, zapewnij swojej firmie bezpieczeństwo i bądź spokojny. Zaufaj nam, bo nikt nie przeszkoli Twoich pracowników tak jak my!