Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warschau

+48 22 290 29 09

biuro@serwis-udt.pl

Mo-Sa: 8:30 - 16 Uhr, 17 Uhr - 23 Uhr

Montag-Sonntag 8:30 - 16:00, 17:00 - 23:00
Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warschau

Nie wiesz jak zachować się w czasie pożaru? zapisz się na nasz kurs!

Wenn Sie nicht wissen, wie Sie sich bei einem Brand verhalten sollen, melden Sie sich für unseren Kurs an!

Bardzo ważne jest, abyśmy umieli zachować się w sytuacji, gdy zagraża nam niebezpieczeństwo w postaci pożaru. Co robić? Gdzie uciekać Czego unikać i czego absolutnie nie robić?  

Dlaczego świadomość tego, co powinniśmy zrobić w czasie pożaru jest tak ważna?  

Bewusstseinsbildung während eines Brandausbruchs

Zasady postępowania w przypadku pożaru różnią się od siebie w zależności od miejsca i przyczyny pożaru. Inaczej należy się zachować, gdy pożar wybuchnie w mieszkaniu, a inaczej w przypadku lampek choinkowych, a jeszcze inaczej, gdy znajdujemy się w miejscu pracy.  

Odpowiedzi na te pytania są bardzo proste, ale pod wpływem emocji i strachu zdarza się, że o nich nie pamiętamy. Dobrym pomysłem może być usystematyzowanie i doszkolenie tej wiedzy. Uczestnictwo w oferowanym przez nas kursie może pomóc uratować Ci życie i dodatkowo nauczyć Cię, jak uratować je komuś innemu. Głęboko wierzymy, że po udziale w naszych zajęciach będziesz bardziej świadomy i odpowiedzialny.  

Jeśli dalej zastanawiasz się, czy wziąć udział w naszym szkoleniu przeciwpożarowym, zastanów się czy potrafisz prawidłowo użyć gaśnicy? Czy jesteś pewien, że Twoi pracownicy potrafią z niej prawidłowo korzystać? Umiejętność korzystania ze sprzętu pomocniczego, może bardzo ograniczyć niebezpieczeństwo i co za tym idzie, również straty materialne.  

Według ekspertów, 80% pożarów w zakładach pracy nie doszłoby do skutku, gdyby pracownicy potrafili obsługiwać podręczny sprzęt gaśniczy i byli odpowiednio przeszkoleni w tym zakresie.  

Dlatego nie czekaj, zgłoś się do nas już dziś, zapewnij najwyższe bezpieczeństwo sobie, swoim pracownikom i całej swojej firmie!  

Co oferujemy na naszym szkoleniu?  

Organizujemy szkolenia przeciwpożarowe wstępne, dzięki którym uczestnicy będą mogli lepiej poznać zasady, które obowiązują, jeśli mamy do czynienia z pożarem. Jak zapewnić bezpieczeństwo sobie i w miarę możliwości innym? Kurs zapewnię kompleksową wiedzę w tym zakresie.  

o czym mówimy na szkoleniu 

Oprócz szkolenia wstępnego dla nowych pracowników, w naszej ofercie dostępne są również szkolenia okresowe, które co jakiś czas uzupełniają wiedzę pracowników i aktualizują ją, jeśli zachodzi taka potrzebna.  

Oba szkolenia składają się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej.  

Jakie tematy poruszamy na szkoleniu?  

Informacje na temat zagrożenia pożarowego na stanowisku pracy;  
Przedstawienie instrukcji pożarowej zakładu pracy;  
Przekazanie informacji na temat rozmieszczenia sprzętu pożarowego;  
Zasady oznakowani ewakuacyjnego i pożarowego;  
Prowadzenie ewakuacji oraz procedur alarmowych;  
Zasady obsługi podręcznych sprzętów gaśniczych;  
Udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym.  

W zależności od chęci zleceniodawcy, cały program zajęć i tematyka jest dobierana indywidualna do zasygnalizowanych potrzeb. Nie wszystkie punkty z listy muszą być omówione podczas kursu, mogą natomiast zostać zastąpione innymi. Dzięki takiemu dopasowaniu, dostarczamy uczestnikom wiedzę, która jest im potrzebna w danym miejscy pracy oraz poza nią.  

Oprócz wiedzy teoretycznej, oferujemy ćwiczenia praktyczne i pokazy, dzięki którym możemy zwizualizować naszym uczestnikom to o czym opowiadamy.  

Wyróżniamy się elastycznością, rzetelnością i zaangażowaniem w to, co robimy. Zależy nam, aby każdy kto zaufa nam i weźmie udział w kursie, był zadowolony i prawdziwie usatysfakcjonowany. Ukończenie kursu i zakończenie zajęć oznacza przyznanie certyfikatu każdemu obecnemu na kursie.  

Dlaczego właśnie my?  

Zajmujemy się szkoleniami od kilkunastu lat, jesteśmy liderami w swoim fachu. Znamy naszych klientów, wiemy czego potrzebują, a to oznacza, że programy naszych kursów są stale odnawiane i przystosowywane tak, aby dawała jak najwięcej satysfakcji i wiedzy. Mamy bogaty asortyment w postaci nowoczesnych sal zajęciowych oraz wyposażenia, które spełnia wszystkie wymogi i pozwala prowadzić zajęcia na jak najwyższym poziomie.  

Zajęcia organizowane są w naszych oddziałach, które znajdują się w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej, itd., ale nasza elastyczność pozwala nam dojechać w dowolne miejsce, które będzie Ci odpowiadało. Może być to zakład pracy, sala szkoleniowa lub jakiekolwiek inne miejsce, w którym będzie mógł odbyć się kurs.  

Wo können Sie uns finden?  

Strażak gasi pożar

Na naszej stronie internetowej, w spisie kursów można bez problemu odnaleźć taki, który interesuje Cię najbardziej. Zajęcia prowadzone są cyklicznie. Serdecznie zapraszamy do zapisów! 

Preis der AusbildungCena za kurs w dużej mierze zależy od tego, ile osób będzie brało w nim udział. Jeśli mamy do czynienia z dużą grupą, bardzo chętnie udzielamy rabatów, a cena podlega negocjacjom. 

Dokładne wyceny i kwoty podajemy indywidualnie tak, aby dobrać cenę najbardziej adekwatnie jak tylko można. Staramy się, aby cena była równie atrakcyjna jak nasze kursy.  

Nie czekaj, zapewnij swojej firmie bezpieczeństwo i bądź spokojny. Zaufaj nam, bo nikt nie przeszkoli Twoich pracowników tak jak my!