Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warszawa

+48 22 290 29 09

biuro@serwis-udt.pl

Pn-nd: 8:30 – 16:00, 17:00 - 23:00

Poniedziałek-Niedziela 8:30 - 16:00, 17:00 - 23:00
Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warszawa

SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ UDT

SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ UDT

Ośrodek Doskonalenia Kadr “Ergon” prowadzi sprzedaż oryginalnych części oraz nowego i używanego sprzętu urządzeń UDT. Specjalizujemy się w sprzedaży dotyczącej głównie urządzeń transportu bliskiego takiego jak wózki widłowe czy dźwigi HDS. Oferujemy szeroki asortyment światowej klasy sprawdzonych marek.  

Robotnicy stojący przy wózku widłowym.

Urządzenia UDT 

Sprzęt UDT – powszechnie znany też pod nazwą “sprzęt ciężki” – to w dużej mierze urządzenia wykorzystywane przy specjalistycznych pracach związanych z infrastrukturą, transportem, budownictwem oraz na halach, w magazynach, portach czy stoczniach. Skrót UDT oznacza Urząd Dozoru Technicznego, który sprawuje kontrolę nad większością tych maszyn. Urząd rejestruje, przeprowadza egzaminy z obsługi i pilnuje, czy dokonano obowiązkowych przeglądów urządzeń. 

Podział sprzętu UDT 

Urządzenia, którymi zajmuje się UDT podzielone są na cztery kategorie:  

  • urządzenia transportu bliskiego, 
  • urządzenia ciśnieniowe, 
  • urządzenia do odzyskiwania par paliwa, 
  • urządzenia bezciśnieniowe. 

Urządzenia transportu bliskiego 

Żuraw HDS na parkingu przed magazynem.

W naszej firmie specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń z kategorii transportu bliskiego. Są to urządzenia służące do przenoszenia na krótkich dystansach sprzętu, materiałów oraz osób. Są to:  

  • żurawie HDS
  • podesty ruchome (szczególnie podnośniki nożycowe i koszowe), 
  • wózki widłowe, 
  • windy przemysłowe, 
  • suwnice, 
  • ładowarki teleskopowe. 

Oferta 

Oferujemy wiele nowych i używanych urządzeń transportu bliskiego. Nowe urządzenia zawsze dostarczamy od najlepszych i sprawdzonych producentów. Nowy sprzęt dla niektórych jednak może nie być priorytetem, dlatego proponujemy również maszyny wcześniej używane. Zawsze przed wystawieniem produktów tego typu, sprawdzamy, czy są one w stanie nadającym się do dalszego użytkowania, a jeśli zachodzi taka potrzeba, sami przywracamy je do stanu używalności.  Sprzedajemy także części zamienne do każdego z obsługiwanych urządzeń. 

Pytania i odpowiedzi

CO SPRZEDAJMY? 

Prowadzimy sprzedaż urządzeń UDT, a konkretnie urządzeń transportu bliskiego. Są to ładowarki teleskopowe, żurawie HDS, podesty ruchome, suwnice, wózki widłowe oraz windy. Prowadzimy także sprzedaż części zamiennych. 

CZY SPRZEDAJEMY TYLKO NOWE URZĄDZENIA? 

Nie, w Ergon zajmujemy się również sprzedażą sprzętu używanego. Zawsze jednak upewniamy się, że takie urządzenia nadają się do dalszego użytkowania przez kolejne lata. Jeśli trzeba, sami zajmujemy się ich modernizacją.