Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warszawa

+48 22 290 29 09

biuro@serwis-udt.pl

Pn-nd: 8:30 – 16:00, 17:00 - 23:00

Poniedziałek-Niedziela 8:30 - 16:00, 17:00 - 23:00
Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warszawa

O nas

Działamy od ponad 25 lat

Zajmujemy się naprawą, konserwacja urządzeń transportu bliskiego oraz szkoleniem obsługi i konserwacji od ponad dwóch dekad, a firma stale się rozwija. ERGON to rodzinna firma działająca na terenie całej polski. 

Cele

Naszą celem jest służyć naszym klientom i zawsze zapewniać najwyższy poziom obsługi klienta; rozwijać nasz zespół i dążyć do ciągłego doskonalenia; i zachowywać się w sposób odpowiedzialny dla środowiska.

Najwyższy poziom szkoleń

W naszym ośrodku pracują eksperci z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, dzięki czemu zapewniamy wiedzę na wysokim poziomi. Programy kursów są ciągle usprawniane aby przekazywać jak najwięcej przydatnej praktycznej wiedzy. 

Profesjonalny serwis

Nasz zespół tworzą mechanicy z ogromnym doświadczeniem. To dzięki ich szybkiej i sprawnej pracy doprowadzimy twoje urządzenia to jak najlepszego stanu. Z nami masz pewność ze twoje urządzenie jest w najlepszych rękach.

Zalety

Serwisowanie maszyn to podstawowe zadanie, którego nie należy ignorować ani zapominać.

Obsługa zorientowana na klienta
Cenimy świadczone przez nas usługi, a nasi lojalni powracający klienci mogą zawsze oczekiwać od nas uznania, takiego jak przyszły rabat na usługi.
Niskie ceny

Stawiamy na niskie przystępne dla każdego ceny. Ważne dla nas jest aby klienci nie przepłacali korzystając z naszych usług. Dla większych grup przewidujemy rabaty. Możliwa jest również negocjacja ceny. 

Części zamienne wysokiej jakości
Zapewniamy dostęp do części zamiennych wysokiej jakości od sprawdzonych dostawców którzy dostarczą produkt w bardzo krótkim czasie, co pozwoli na szybką naprawę twojego sprzętu.

Potrzebujesz pomocy? Naprawimy to

+48 22 290 290 09