Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warszawa

+48 22 290 29 09

biuro@serwis-udt.pl

Pn-nd: 8:30 – 16:00, 17:00 - 23:00

Poniedziałek-Niedziela 8:30 - 16:00, 17:00 - 23:00
Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warszawa

Serwis maszyn UDT

Serwis maszyn UDT

Audyt i serwis urządzeń UDT 

Nasza doświadczona kadra pracowników gwarantuje rzetelne i fachowe usługi serwisowe. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były wykonywane w jak najkrótszym czasie, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby urządzenia objęte dozorem technicznym działały sprawnie i bezpiecznie, dlatego nasze usługi są wykonywane z pełnym zaangażowaniem i z należytą starannością.  

popsuty podnośnik nożycowy

Oprócz standardowych usług serwisowych, oferujemy również możliwość modernizacji urządzeń, aby zapewnić ich długotrwałą i bezpieczną eksploatację. Wszystko po to, aby nasz klient mógł cieszyć się sprawnym i bezpiecznym działaniem swoich urządzeń transportu bliskiego. 

Zakres naszych usług 

Zakres świadczonych przez nas usług jest szeroki i zróżnicowany, aby zapewnić naszym klientom kompleksowe i profesjonalne rozwiązania w zakresie napraw i serwisów. Nasze usługi obejmują: 

 • naprawy i remonty skrzyń manualnych i automatycznych, 
 • kompleksowy serwis stacjonarny oraz mobilny, 
 • wymianę opon, 
 • konserwacja, 
 • modernizację, 
 • przeglądy okresowe, 
 • remonty zawieszeni, 
 • remonty generalne, 
 • regenerację części, 
 • fachowe doradztwo, 
 • możliwość wynajęcia sprzętu zastępczego (dotyczy tylko wózków widłowych i podnośników nożycowych), 
 • naprawy bieżące, 
 • montaż urządzeń na podwoziu. 

Serwisowane przez nas urządzenia 

Serwisujemy maszyny objęte dozorem technicznym takie jak: 

 • podnośniki koszowe, 
 • wózki widłowe, 
 • podnośniki nożycowe, 
 • suwnice, 
 • ładowarki teleskopowe, 
 • żurawie HDS. 

Serwis mobilny 

uszkodzony podnośnik nożycowy

Nasz serwis mobilny jest znakomicie wyposażony i oferuje dostęp do szerokiej gamy części zamiennych, co pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn. Nasz zespół serwisantów to fachowcy, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie naprawy maszyn.  

Dzięki naszemu serwisowi mobilnemu, możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, które byłyby potrzebne na transportowanie maszyny do naszej siedziby serwisu.  

Z naszym serwisem mobilnym, możesz być pewny, że Twoja maszyna zostanie naprawiona szybko i skutecznie, bez konieczności opuszczania swojego miejsca pracy.  

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?  

Nasi serwisanci to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Są w stanie dokonać nawet najbardziej skomplikowanych i precyzyjnych napraw, gwarantując wysoką jakość usług.  

W naszej ofercie znajduje się również możliwość wynajęcia wózków widłowych i podnośników nożycowych, jako sprzętu zastępczego na czas trwania naprawy. Dzięki temu nasz klient może kontynuować swoją działalność bez przerw, nawet w przypadku awarii swojego sprzętu.  

Jesteśmy zawsze gotowi, aby pomóc naszym klientom i zapewnić im niezawodne usługi serwisowe. 

Inne oferowane przez nas usługi  

W naszej ofercie znajdują się maszyny zarówno nowe, jak i używane, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki temu, że nasze maszyny są objęte stałym nadzorem technicznym, możemy zapewnić naszym klientom, że będą one sprawnie działać przez długi czas. 

Nasze maszyny są regularnie kontrolowane i naprawiane, co zapewnia ich trwałość i bezpieczeństwo w użytkowaniu.  

Nasi wykwalifikowani specjaliści są do Państwa dyspozycji, aby pomóc w doborze odpowiedniej maszyny. Zdajemy sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo jest inne i ma inne potrzeby, dlatego staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych wymagań naszych klientów. 

Oferta naszego ośrodka szkoleniowego 

Nasz ośrodek szkoleniowy oferuje szeroki wachlarz kursów dla operatorów i konserwatorów maszyn budowlanych takich jak: żurawie przewoźne i przenośne, podnośniki nożycowe, żurawie pokładowe, ładowarki teleskopowe, żurawie stacjonarne, żurawie kolejowe i na pojazdach kolejowych, suwnice, żurawie szynowe, podnośniki koszowe oraz żurawie wieżowe i szybko montujące.  

kursant w wózku widłowym

Ponadto, oferujemy także szkolenia z zakresu pracy na wysokościach, spawalnictwa, zgrzewania, uprawnień elektrycznych, energetycznych i gazowych, a także montażu połączeń kołnierzowych. 

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług lub masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami. 

Pytania i odpowiedzi

Czy oferujecie serwis mobilny?

Tak, oferujemy serwis mobilny, który jest znakomicie wyposażony i oferuje dostęp do szerokiej gamy części zamiennych. Serwisantami są fachowcy, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie naprawy maszyn. 

Jakie urządzenia podlegają serwisowi?

Serwisujemy m.in. suwnice, podnośniki koszowe, wózki widłowe, podnośniki nożycowe, ładowarki teleskopowe oraz żurawie HDS. 

Jakie usługi serwisowe świadczymy?

Świadczymy szeroki i zróżnicowany zakres usług, takich jak naprawy i remonty skrzyń manualnych i automatycznych, kompleksowy serwis stacjonarny i mobilny, wymianę opon, konserwację, przeglądy okresowe, remonty zawieszeni, remonty generalne, regenerację części, fachowe doradztwo, możliwość wynajęcia sprzętu zastępczego, modernizację, naprawy bieżące, montaż urządzeń na podwoziu.