Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warszawa

+48 22 290 29 09

biuro@serwis-udt.pl

Pn-nd: 8:30 – 16:00, 17:00 - 23:00

Poniedziałek-Niedziela 8:30 - 16:00, 17:00 - 23:00
Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warszawa

Usługi dotyczące maszyn UDT/UTB

Usługi dotyczące maszyn UDT/UTB

Kompleksowe usługi urządzeń UDT i UTB 

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na rynku, wprowadziliśmy do naszej oferty usługi doradztwa, audytu oraz pomocy przy zakupie maszyn UDT. Nasz zespół złożony jest ze specjalistów doskonale znających się na urządzeniach objętych dozorem technicznym.    

Nasze usługi  

Nasza oferta jest kompleksowa i skierowana do wszystkich firm i przedsiębiorstw, które korzystają z maszyn UDT. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów pozwalają nam zapewnić profesjonalną pomoc i wsparcie w każdej sytuacji. W naszym zespole zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych inżynierów, którzy specjalizują się w rozwiązywaniu problemów technicznych maszyn UDT. 

wózek widłowy w magazynie

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu dokumentacji technicznej, niezbędnej do rejestracji swojej maszyny w Urzędzie Dozoru Technicznego, to jesteśmy tu dla Ciebie. Nasi specjaliści zadbają o to, aby Twoja dokumentacja była kompletna i zgodna z wymaganiami prawnymi. 

Jeśli natomiast chcesz zmodernizować swoje maszyny, to także możesz liczyć na nasze wsparcie. Nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązania modernizacyjne, konserwacyjne oraz naprawcze tak, aby Twój sprzęt był sprawny i bezpieczny w użytkowaniu. 

Nasza oferta obejmuje także ekspertyzy techniczne maszyn UDT, co pozwoli Ci na dokładne zdiagnozowanie stanu Twojego sprzętu. Nasz zespół pomoże Ci także w doborze odpowiednich maszyn UDT do Twoich potrzeb. 

Nie zapomnieliśmy również o bezpieczeństwie użytkowania maszyn UDT. Nasze usługi obejmują także przeprowadzenie weryfikacji urządzeń objętych dozorem technicznym pod względem zgodności z wymaganiami BHP. Dzięki temu masz pewność, że Twoje maszyny są bezpieczne w użytkowaniu. 

Jeśli potrzebujesz pomocy w diagnostyce swoich maszyn UDT, to nasz zespół jest gotowy Ci pomóc. Przeprowadzimy dla Ciebie pełną diagnostykę i określimy ewentualne usterki i awarie, a także zaproponujemy najlepsze rozwiązania, aby maszyna działała prawidłowo. 

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom profesjonalnej i skutecznej pomocy w zakresie maszyn UDT. Dlatego też stale rozwijamy nasze usługi i poszerzamy wiedzę, aby móc oferować jak najlepsze rozwiązania. Jeśli potrzebujesz wsparcia w związku z maszynami UDT, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Dlaczego warto wykonać audyt maszyn UDT? 

żuraw wieżowy na placu budowy

Audyt maszyn UDT to niezwykle ważne działanie, które pozwala na dogłębne zbadanie stanu technicznego i eksploatacyjnego urządzeń. Proces ten umożliwia wykrycie wszelkich nieprawidłowości i problemów, jakie mogą występować w pracy maszyn. Poprzez audyt maszyn UDT można uniknąć przestojów w produkcji, co bezpośrednio przekłada się na wzrost wydajności i efektywności pracy.  

Warto pamiętać, że audyt maszyn UDT pozwala także na zwiększenie bezpieczeństwa pracy, co jest szczególnie ważne w branży produkcyjnej. Dodatkowo, dzięki audytowi można zoptymalizować działanie maszyn i znacznie obniżyć koszty ich eksploatacji. W związku z tym, audyt maszyn UDT jest koniecznym działaniem dla wszystkich firm produkcyjnych, które chcą utrzymać wysoką jakość swoich urządzeń i zapewnić ich sprawne działanie. 

Co obejmuje audyt maszyn UDT? 

Nasz audyt maszyn UDT obejmuje szczegółowe sprawdzenie stanu technicznego i eksploatacyjnego maszyn, w tym m.in.: 

 • sprawdzenie stanu elementów ruchomych i ich ewentualnych usterek, 
 • ocena stanu zużycia poszczególnych elementów, 
 • sprawdzenie poprawności ustawień i parametrów technicznych, 
 • ocena stanu ogólnego maszyny, 
 • analiza stanu instalacji elektrycznej i automatyki, 
 • ocena sposobu użytkowania i obsługi maszyny. 

Po wykonaniu audytu otrzymują Państwo szczegółowy raport z wynikami, w którym znajdują się wszystkie uwagi i zalecenia dotyczące stanu i eksploatacji urządzenia. 

Inne oferowane przez nas usługi 

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w serwisowaniu różnego rodzaju maszyn UDT, takich jak:  

 • wózki widłowe,  
 • żurawie HDS,  
 • podnośniki koszowe,  
 • podnośniki nożycowe,  
 • ładowarki teleskopowe,  
 • suwnice.  

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naszej pomocy na miejscu, czy też w serwisie, jesteśmy do Twoich usług. 

Oferta naszego ośrodka szkoleniowego 

Nasza oferta szkoleniowa jest bardzo szeroka i zróżnicowana, aby spełnić potrzeby wszystkich naszych klientów. Posiadamy kursy dla operatorów i konserwatorów wszelkiego rodzaju urządzeń, takich jak:  

Szkolenie z prac wysokościowych
 • żurawie HDS,  
 • suwnice,  
 • ładowarki teleskopowe,  
 • wózki widłowe,  
 • podesty ruchome. 

Dla tych, którzy potrzebują specjalistycznego szkolenia, oferujemy również szkolenia   

 • wysokościowe,  
 • spawalnicze,  
 • zgrzewania.  

Dla tych, którzy potrzebują uprawnień związanych z elektryką, energetyką i gazem, oferujemy również szkolenia w tym kierunku. Jesteśmy również w stanie zaoferować szkolenie dla monterów połączeń kołnierzowych. Wszystko po to, aby nasze szkolenia były jak najbardziej skuteczne i przydatne dla naszych klientów w ich codziennej pracy. 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu.  

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje kurs na operatora suwnicy?

Cenę ustalamy bezpośrednio z klientem, zależy ona m.in. od ilości uczestników i terminu szkolenia. 

Czy oferujecie pomoc przy doborze wózka widłowego?

Tak, oferujemy pomoc przy wyborze wózków widłowych oraz innych maszyn UDT. 

Jakie wsparcie oferujecie w przypadku rejestracji maszyn UDT?

Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji technicznej niezbędnej do rejestracji maszyny w Urzędzie Dozoru Technicznego. Specjaliści zadbają o to, aby dokumentacja była kompletna i zgodna z wymaganiami prawnymi.